Wybory Samorządowe 2014

Libertariańscy kandydaci w wyborach samorządowych – zobacz prezentację

Partia Libertariańska tworzy komitet wyborczy w wyborach samorządowych 2014r. jako Komitet Wyborczy Partia Libertariańska, w skrócie KW Partia Libertariańska.

Pełnomocnik wyborczy Komitetu Wyborczego Partia Libertariańska:
Konrad Kozioł, tel. +48 692 721 962, e-mail: konrad.koziol@partialibertarianska.org
Pełnomocnik finansowy Komitetu Wyborczego Partia Libertariańska:
Marcin Tora, tel. +48 602 838 712, e-mail: marcin.tora@partialibertarianska.org
Adres Komitetu:
ul. Bartycka 24 paw. 210 B, 00-716 Warszawa

Co pewien czas przychodzi taka chwila, w której należy zmienić lub zostawić swojego „pana” w danych wyborach. Nikt nie zaprzeczy, że sytuacja w kraju po 2 latach IV RP i 7 latach zielonowyspyzmu pcha kraj ku nie tylko większemu fiskalizmowi, ale także zabiera nam się resztki naszych praw naturalnych.
W normalny państwie afera taśmowa zmiotła by rząd w tydzień, u nas premier ratuje się ucieczką do Brukseli zostawiając nam jedynie zrujnowaną gospodarkę, a teraz dodatkowo raczy nas tanią zabawą w siadanego przy akompaniamencie muzycznym największych mediów. My nie chcemy być twoimi “Panami”, chcemy pomóc Tobie osiągnąć wolność, której nie da ci żadna inna partia.

Dlatego należy radykalnie skończyć ten stan rzeczy. Jesteśmy jedyną formacją gwarantującą każdemu obywatelowi postępującą stopniowo wolność ekonomiczną i obyczajową. Nikt za nas nie zmieni tego kraju, na pewno nie zgodnie z libertariańskim etosem.
Partia Libertariańska to jedyna w Polsce i jedna z nielicznych partii w Europie z wprowadzonym systemem płynnej demokracji – nie jesteśmy folwarkiem żadnego polityka, nie musimy walczyć między sobą o przychylność lidera. Naszą siłą są zdecentralizowane struktury i lokalni liderzy, a nie nośne nazwisko i robienie cyrku w mediach.

Ponadto jesteśmy jedynymi w Polsce członkami wielkiej libertariańskiej, głównie transatlantyckiej rodziny, której celem jest „Libertarian Moment” na nowym i starym kontynencie.
Naszym planem nie są centralne programy dla każdej gminy, tylko lokalne struktury i pomysł na Polskę, który sprawdził się kiedyś w USA – a teraz realizuje się w Australii i Nowej Zelandii. Chcemy więcej oddechu dla gmin i miast.

Ale brakuje nam jednego – CIEBIE. Zbliżają się wybory samorządowe, których nie zamierzamy przepuścić. Oferujemy każdemu, który zgłosi się do nas – pełnomocnika wyborczego oraz skarbnika.
Brakuje nam tylko CIEBIE.
Każdemu wolnościowcowi damy miejsca na liście i pomoc prawną, wystarczy, że się zgłosisz.
Być może ze znajomymi myśleliście kiedyś o polityce, ale żadna partia nie chciała dać wam ani szans, ani swobody.
Zmuszała was jedynie do noszenia ulotek i teczek dla kogoś.
Teraz możesz zainwestować w SIEBIE dla dobra lokalnej społeczności, kierując się libertariańską etyką oraz naszą pomocą programową? Możemy także poprzeć twój lokalny komitet.

Zmień Polskę z nami! Po libertariańsku!